1ο Ενωσιακό ΑΓΟΡΙΑ 10 SINGLES CU
ITF Junior Circuit MAIN DRAW (24&32)
Week of       City, Country     Grade   Tourn. ID         ITF Referee
25/1/2010     Α.Ο.ΒΑΡΗ <ΑΝΑΓΥΡΟΥ> Η' ΕΝΩΣΗ             ΔΩΡΑ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΥ
  St. Rank Seed Family Name First name Nationality 2nd Round   Quarterfinals   Semifinals   Final  
 
1     5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ          
  Umpire A ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ            
2       ΒΥΕ                    
  Umpire b ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ      
3     12 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΒΑΝ ΠΕΥΚΗ Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ   41 42        
  Umpire a ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ        
4     21 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ Σ.Φ.Α.Μ. ΦΟΙΒΟΣ 41 54(6)        
  Umpire a ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ      
5     1 ΚΑΡΑΠΑΣ ΚΛΕΩΝ Ο.Α.ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   40 14 41        
  Umpire b ΖΕΡΔΙΛΑΣ-ΧΕΡΡΕΡΑ            
6     20 ΖΕΡΔΙΛΑΣ-ΧΕΡΡΕΡΑ ΑΙΤΟΡ Α.Ο.ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 40 24 54(1)              
  Umpire a ΖΕΡΔΙΛΑΣ-ΧΕΡΡΕΡΑ          
7     6 ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ   40 40          
  Umpire B ΦΑΚΗΣ            
8     23 ΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Φ.Α.Μ. ΦΟΙΒΟΣ 42 24 41          
  Umpire A ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ    
9     2 ΚΑΡΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Α.ΡΑΦΗΝΑΣ     53 42    
  Umpire B ΜΟΙΡΟΣ            
10     14 ΜΟΙΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ 40 40            
  Umpire a ΜΟΙΡΟΣ            
11     24 ΦΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Σ.Φ.Α.Μ. ΦΟΙΒΟΣ   40 40            
  Umpire A ΦΑΚΗΣ              
12     13 ΚΑΙΣΑΡΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ο.Α.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ w.o.            
  Umpire a ΜΟΙΡΟΣ        
13     16 ΜΠΑΛΤΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ   42 41        
  Umpire a ΜΠΑΛΤΑΣ              
14     18 ΣΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ο.ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 42 45(2) 41              
  Umpire a ΜΠΑΛΤΑΣ            
15     3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Α.ΡΑΦΗΝΑΣ   42 42          
  Umpire b ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ            
16     22 ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Φ.Α.Μ. ΦΟΙΒΟΣ 40 41          
  Winner: ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  
17     29 ΧΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ Umpire a 41 41    
  Umpire A ΧΟΝΤΟΣ            
18     26 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Φ.Α.Μ. ΦΟΙΒΟΣ 42 41            
  Umpire b ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ          
19     9 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ   40 40            
  Umpire A ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ            
20     7 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ w.o.            
  Umpire a ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ        
21     17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Ο.ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ   40 41        
  Umpire a ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ            
22     10 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ w.o.              
  Umpire a ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ          
23       ΒΥΕ           04 54(1) 54(4)          
  Umpire B ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ          
24     27 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑ          
  Umpire A ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ    
25     4 ΝΑΟΥΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Α.ΡΑΦΗΝΑΣ     53 14 10 30-0 ret    
  Umpire b ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ            
26     15 ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ ΠΥΡΟΣ Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ 53 41            
  Umpire b ΒΡΑΝΑΣ            
27     8 ΒΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ   40 40            
  Umpire a ΒΡΑΝΑΣ              
28     25 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Φ.Α.Μ. ΦΟΙΒΟΣ w.o.            
  Umpire a ΒΡΑΝΑΣ        
29     28 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ   41 54(2)      
  Umpire a ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ          
30     11 ΚΑΛΑΜΩΤΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 42 42          
  Umpire a ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ        
31       ΒΥΕ           40 41      
  Umpire B ΜΠΙΛΗΣ        
32     19 ΜΠΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ          
                         
Acc. Ranking # Seeded players       # Lucky Losers   Replacing   Draw date/time:      
Rkg Date   1         1   Last Accepted player  
Top DA   2         2          
Last DA   3         3   Player representatives  
      4         4    
Seed ranking 5         5          
Rkg Date   6         6   ITF Referee's signature  
Top seed   7         7    
Last seed   8         8         ΔΩΡΑ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΥ