ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ MASTERS 2010

Στα πλαίσια της υλοποίησης του Αγωνιστικού Προγράμματος του 2010 και ενόψει της διεξαγωγής του Πρωταθλήματος JUNIOR MASTERS Α/Κ 12/14/16, η Η’ Ενωση  προσκαλεί τους παρακάτω αθλητές /τριες οι οποίοι είναι καταταγμένοι, σύμφωνα με την τρέχουσα Ενωσιακή Βαθμολογία (μετά και το 5ο Ενωσιακό Πρωταθλημα), να δηλώσουν την θετική ή αρνητική τους απάντηση όσον αφορά στη συμμετοχή τους στην ανωτέρω διοργάνωση, που πρόκειται να διεξαχθεί στον  Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ στις 10-12/12/2010 .

Παρακαλούμε οι απαντήσεις να σταλούν εγγράφως στην Η’ Ένωση  μέχρι την ΤΕΤΑΡΤΗ   8 Δεκεμβρίου 2010 ΚΑΙ ΩΡΑ 12:00

ΑΓΟΡΙΑ 12
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                            Ο.Α.     ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΜΙΝΩΣ – ΚΙΜΩΝ                             Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                       Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΚΛΑΡΚ ΜΙΧΑΛΗΣ                                                 Ο.Α.     ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ
ΤΖΕΛΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                       Σ.Α.     ΡΑΦΗΝΑΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                            Ο.Α.     ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                               Α.Ο.    ΜΟΡΤΕΡΟΥ
ΚΑΪΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                          Ο.Α.    ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΦΩΚΑΣ    Ο.Α.    ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΒΕΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                         Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΦΡΙΣΗΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                       Ο.Α.     ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ                           Α.Ε.     ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                         Ο.Α.     ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ                                       Σ.Α.     ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΔΑΦΝΗ                                            Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΜΠΟΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                                       Α.Ο.     ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΚΟΡΡΕ ΜΑΡΙΑ                                                     Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΟΥΛΗ-ΚΒΙΣΤ                                                      Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΑΤΣΚΟΒΣΚΗ ΑΝΝΑ                                           Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΝΗ                                              Α.Ο.     ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ:
ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ                                Ο.Α.     ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ   Ο.Α.    ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                   Α.Σ.    ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΝΤΟΥΜΑ ΔΑΦΝΗ                                                 Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΓΟΡΙΑ 14
ΣΧΙΝΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                             ΠΕΥΚΗ «Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ»
ΚΛΑΡΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            Α.Ο.      ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ                       Ο.Α.      ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                      Α.Κ.Α.   ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΑΛΝΤΓΟΥΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       Α.Κ.Α.   ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                  Ο.Α.      ΑΘΗΝΩΝ
ΓΑΛΕΝΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                      Ο.Α.      ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                      Α.Ο.      ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                        Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ                              Ο.Α.     ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                               Α.Σ.     ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
                                   
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
ΣΙΔΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                                 Α.Ο.    ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                       Ο.Α.     ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΤΣΑ ΜΑΡΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ                              Α.Ο.     ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΒΟΡΕΟΠΟΥΛΟΥ- ΚΡΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                     Α.Ο.     ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΑΝΔΡΩΝΗ ΑΘΗΝΑ                                                Α.Ο.     ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                        Ο.Α.     ΑΘΗΝΩΝ
ΥΦΑΝΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ                                               Α.Ο.     ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΡΟΥΣΗ ΝΙΚΗ                                                          Α.Ε.     ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ :

 

ΑΓΟΡΙΑ 16
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                              Ο.Α.       ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                                   Ο.Α.       ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΠΕΥΚΗ «Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ»
ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΤΑΡΟ                                  Ο.Α.       ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                            Α.Ο.Α.   ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑΣ ΙΑΣΩΝ                                         ΠΕΥΚΗ «Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ»
ΣΤΑΜΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                         Α.Κ.Α.   ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΜΠΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                                 Σ.Α.   ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :
ΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΓΓΕΛΟΣ                                  Ο.Α.   ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
ΛΑΛΑΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                Α.Ο. ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ                                           ΠΕΥΚΗ «Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ»
ΜΠΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                        Α.Ο.      ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
ΜΑΥΡΗ ΗΡΩ – ΟΥΡΑΝΙΑ                                     Α.Κ.Α.   ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                        ΠΕΥΚΗ «Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ»
ΜΑΥΡΗ ΜΑΡΙΑ                                                      Α.Κ.Α.   ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ – ΑΘΗΝΑ                    Α.Ο.      ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»
ΦΟΥΛΟΠ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ                                   Α.Κ.Α.   ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                      Ο.Α.      ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΒΡΑΚΑ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ                                              Α.Ο.Α.   ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

 





    
 
Aπο την Η ΕΝΩΣΗ (2007), Όλα τα δικαιώματα έχουν κατοχυρωθεί.
Σχεδιασμός γραφικών από Free Web Templates