3ο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 Η ΕΝΩΣΗ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ MAIN DRAW (48&64)
Week of       City, Country     Group   Tourn. ID         ITF Referee
8-10/4/2011     Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ   Η΄ ΕΝΩΣΗ   ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12         ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΗΡΩ
  St. Rank Seed Family Name First name Nationality   2nd Round   3rd Round   Quarterfinals   Semifinals  
 
1   27 1 ΚΑΪΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ   ΚΑΪΡΗ    
2       BYE       AS        
3     46 ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ          
4   6 18 ΜΕΤΑΞΑ ΚΛΕΙΩ ΡΑΦΗΝΑ   Umpire        
5   4 28 ΠΕΕΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ            
6   1 43 ΤΣΙΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΡΑΦΗΝΑ            
7       BYE         ΚΟΝΤΟΥ      
8   8 14 ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ BS Umpire        
9   8 12 ΤΟΛΗ ΚΛΕΙΩ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ   ΤΟΛΗ        
10       BYE       AS            
11   6 21 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ SUNNY SPORTS CLUB              
12   6 20 ΝΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΡΑΦΗΝΑ   Umpire          
13   1 37 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ            
14     45 ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   .          
15       BYE         ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ    
16   13 6 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΗ ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ BS Finalist 1:      
17   15 4 ΑΣΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ   ΑΣΗΜΑΚΗ   Umpire      
18       BYE       AS          
19   5 23 ΚΟΛΛΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            
20   1 40 ΣΙΑΪΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΡΑΦΗΝΑ   Umpire          
21   1 39 ΚΟΓΙΑ ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ              
22   6 17 ΜΕΤΑΞΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΜΥΡΤΩ ΡΑΦΗΝΑ              
23       BYE         ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ        
24   7 16 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ BS Umpire        
25   10 10 ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ   ΚΑΡΠΟΥΖΗ      
26       BYE       AS          
27   6 22 ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΡΑΦΗΝΑ            
28   2 35 ΜΟΡΦΟΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ   . Umpire        
29     44 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ          
30   4 26 ΚΑΛΦΑΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ   .       Final   Winner    
31       BYE         ΓΑΚΗ            
32   15 5 ΓΑΚΗ ΕΛΕΝΑ ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ BS   Umpire        
33   12 8 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ   ΚΑΡΒΟΥΝΗ              
34       BYE       AS                
35   1 41 ΣΜΥΡΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΗΝΑ                  
36   3 32 ΦΟΥΛΟΠ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ   . Umpire        
37   2 33 ΔΡΥΜΑΛΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ            
38   4 27 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΡΑΦΗΝΑ            
39       BYE         ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ    
40   11 9 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ BS Umpire        
41   7 15 ΛΟΓΑΡΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ   ΛΟΓΑΡΙΔΟΥ        
42       BYE       AS            
43     48 ΠΑΝΑΓΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ              
44   1 42 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   . Umpire          
45   5 24 ΜΑΓΓΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ            
46   4 29 ΤΣΕΡΕΓΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΗΝΑ            
47       BYE         ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ    
48   21 3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ BS Finalist 2:      
49   12 7 ΖΟΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ SUNNY SPORTS CLUB   ΖΟΥΡΙΔΗ   Umpire      
50       BYE       AS          
51   6 19 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΗΝΑ            
52   4 25 ΒΟΥΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ   . Umpire          
53   2 34 ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΡΑΦΗΝΑ              
54   3 30 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ   .            
55       BYE         ΤΣΙΑΡΑ        
56   10 11 ΤΣΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΗΝΑ BS Umpire        
57   8 13 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ   ΔΕΤΣΗ      
58       BYE       AS          
59     47 ΜΑΝΩΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑ            
60   1 36 ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ   . Umpire        
61   1 38 ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ          
62   3 31 ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ   .        
63       BYE         ΑΝΤΩΝΑΚΗ    
64   22 2 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ BS  
                 
Acc. Ranking # Seeded players # Seeded players # Lucky Losers   Replacing   Draw date/time:      
Rkg Date   1 ΚΑΪΡΗ 9 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ   1   Last Accepted player  
Top DA   2 ΑΝΤΩΝΑΚΗ 10 ΚΑΡΠΟΥΖΗ   2          
Last DA   3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 11 ΤΣΙΑΡΑ   3   Player representatives  
      4 ΑΣΗΜΑΚΗ 12 ΤΟΛΗ   4    
Seed ranking 5 ΓΑΚΗ 13 ΔΕΤΣΗ   5          
Rkg Date   6 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ 14 ΚΟΝΤΟΥ   6   ITF Referee's signature  
Top seed   7 ΖΟΥΡΙΔΗ 15 ΛΟΓΑΡΙΔΟΥ   7    
Last seed   8 ΚΑΡΒΟΥΝΗ 16 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ   8         ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΗΡΩ