Day, Date        
3ο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟ   Η ΕΝΩΣΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 09 / 04 / 2011  
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ     ΟΜΙΛΟΣ             Επιδιαιτητής
8-10/4/2011     Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ Η΄ ΕΝΩΣΗ Α_Κ 12     ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΗΡΩ
ΩΡΑ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ-ΣΥΛΛΟΓΟΣ    
ΕΝΑΡΞΗ K12 ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ) vs. ΜΕΤΑΞΑ ΚΛΕΙΩ (ΡΑΦΗΝΑ) 1
ΣΤΙΣ: 09:00 K12 ΠΕΕΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ) vs. ΤΣΙΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΡΑΦΗΝΑ) 2
  K12 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ (SUNNY SPORTS CLUB) vs. ΝΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΡΑΦΗΝΑ) 3
  K12 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ) vs. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ) 4
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 10:00 K12 ΚΟΛΛΙΟΥ ΝΙΚΗ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) vs. ΣΙΑΪΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΡΑΦΗΝΑ) 5
  K12 ΚΟΓΙΑ ΜΕΛΙΝΑ (ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ) vs. ΜΕΤΑΞΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΜΥΡΤΩ (ΡΑΦΗΝΑ) 6
  K12 ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΝΑ (ΡΑΦΗΝΑ) vs. ΜΟΡΦΟΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ) 7
  K12 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) vs. ΚΑΛΦΑΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ) 8
   
           
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 11:00 K12 ΣΜΥΡΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ (ΡΑΦΗΝΑ) vs. ΦΟΥΛΟΠ ΡΑΦΑΕΛΑ (ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ) 9
  K12 ΔΡΥΜΑΛΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) vs. ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΡΑΦΗΝΑ) 10
  K12 ΠΑΝΑΓΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ (ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ) vs. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) 11
  K12 ΜΑΓΓΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ) vs. ΤΣΕΡΕΓΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΡΑΦΗΝΑ) 12
   
   
                     
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 12:00 K12 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΡΑΦΗΝΑ) vs. ΒΟΥΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ (ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ) 13
  K12 ΜΑΚΡΥΝΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΡΑΦΗΝΑ) vs. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ) 14
  K12 ΜΑΝΩΛΑ ΣΤΕΛΛΑ (ΡΑΦΗΝΑ) vs. ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ) 15
  K12 ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ) vs. ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ) 16
   
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 13:00 Α12 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) vs. 1
  Α12 vs. 2
  Α12 ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ) vs. 3
  Α12 vs. ΒΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) 4
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 14:00 Α12 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ) vs. 5
  Α12 vs. 6
  Α12 ΝΙΑΡΧΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (ΡΑΦΗΝΑ) vs. 7
  Α12 vs. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ) 8
   
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 15:00 Α12 ΠΗΛΙΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (O.A.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ) vs. 9
  Α12 vs. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (O.A.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ) 10
  Α12 vs. 11
  Α12 vs. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) 12
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 16:00 Α12 ΒΕΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) vs. 13
  Α12 vs. ΚΛΑΡΚ ΜΙΧΑΛΗΣ (O.A.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ) 14
  Α12 vs. 15
  Α12 vs. ΚΑΪΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) 16
   
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 17:00 Κ12 ΚΑΪΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ) vs.   1
  Κ12 vs. ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) 2
  Κ12 ΤΟΛΗ ΚΛΕΙΩ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ) vs. 3
  Κ12 vs. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΗ (ΟΑ Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ) 4
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 18:00 Κ12 ΑΣΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ) vs. 5
  Κ12 vs. ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΟΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ) 6
  Κ12 ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ) vs. 7
  Κ12 vs. ΓΑΚΗ ΕΛΕΝΑ (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ) 8
   
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 19:00 Κ12 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ) vs. 9
  Κ12 vs. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ) 10
  Κ12 ΛΟΓΑΡΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ) vs. 11
  Κ12 vs. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΟΑ ΑΘΗΝΩΝ) 12
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ 20:00 Κ12 ΖΟΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ (SUNNY SPORTS CLUB) vs. 13
  Κ12 vs. ΤΣΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΡΑΦΗΝΑ) 14
  Κ12 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑΝ (ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ) vs. 15
  Κ12 vs. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ) 16
   
   
             
ΌΧΙ ΠΡΙΝ  vs.  
  vs.  
  vs.  
  vs.  
   
             
   
             
            ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ    
       
                ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΗΡΩ