1ο ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ G10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 CU
Tennis Europe Junior Tour MAIN DRAW
Week of     City, Country     Category         Referee
01-03/06/2007     Ο.Α.ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ             ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΥ ΑΓΝΗ    
  St. Rank Seed Family Name First name Nationality 2nd Round   3rd Round   Quarterfinals   Semifinals  
 
1     10 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ     #REF!
2       BYE       A b ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ     #REF!
3     30 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Ο.Α.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ   w/o     #REF!
4     23 ΚΑΡΔΑΜΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ a 35 41 53 Umpire B ΒΑΣΙΛΑΚΗ     #REF!
5     40 ΧΕΙΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ο.Α.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΧΕΙΛΑΡΗ     41 42     #REF!
6     34 ΒΟΥΓΑ ΜΥΡΤΩ Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ a 54(2) 24 41 b ΒΑΣΙΛΑΚΗ       #REF!
7       BYE         ΒΑΣΙΛΑΚΗ   42 41     #REF!
8     14 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ο.Α.ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ B Umpire B ΑΝΔΡΩΝΗ     #REF!
9     6 ΜΠΟΤΣΑ ΕΥΑ Α.Ο.ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΜΠΟΤΣΑ     40 54(1)     #REF!
10       BYE       A b ΑΝΔΡΩΝΗ         #REF!
11     3 ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΝΔΡΩΝΗ   41 41        
12     20 ΑΝΔΡΩΝΗ ΑΘΗΝΑ Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ b 40 40 Umpire A ΑΝΔΡΩΝΗ      
13     39 ΜΠΑΓΟΥΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ Ο.Α.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΜΠΑΓΟΥΡΔΗ     41 42    
14     36 ΡΕΝΤΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ a w/o b ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ    
15       BYE         ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 42 53    
16     21 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ B Finalist 1: ΑΝΔΡΩΝΗ    
17     1 ΤΣΑΓΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Λ.Ν.Λ.ΑΙΟΛΟΣ ΤΣΑΓΚΗ   Umpire a 40 40    
18       BYE       A          
19     12 ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ Ε.Σ.Ο.Π.ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ   w/o      
20       BYE       A Umpire b ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ    
21     18 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   w/o      
22     9 ΣΙΓΑΛΑ ΑΘΗΝΑ Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ a 42 14 54(0) a ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ      
23       BYE         ΚΑΠΤΕΚΙ   w/o      
24     31 ΚΑΠΤΕΚΙ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ B Umpire B ΚΑΛΟΥΔΗ    
25     42 ΤΟΛΙΑ  ΕΛΛΗ Ο.Α.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΟΛΙΑ      40 54(0)  
26       BYE       A a ΤΟΛΙΑ       
27     22 ΚΩΤΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΤΣΑΚΗ   54(2) 41      
28       BYE       A Umpire B ΚΑΛΟΥΔΗ    
29     24 ΣΙΔΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Ο.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΑΛΟΥΔΗ     42 14 54(4)  
30     28 ΚΑΛΟΥΔΗ ΗΩ Ο.Α.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ b a ΚΑΛΟΥΔΗ   Final   Winner    
31       BYE         ΛΕΧΡΗ-ΚΟΤΡΩΝΗ w/o ΑΝΔΡΩΝΗ        
32     5 ΛΕΧΡΗ-ΚΟΤΡΩΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ B   Umpire b ΚΑΡΚΑΝΗ    
33     11 ΠΡΒΑΝΟΒ ΑΝΝΑ Α.Ο.ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΒΑΝΟΒ     ΚΑΡΚΑΝΗ   41 40    
34       BYE       A B ΧΡΙΣΤΟΦΗ            
35     15 ΣΙΜΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΗ   41 41            
36     8 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΝΑ Α.Ο.ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ b 41 41 Umpire A ΧΡΙΣΤΟΦΗ    
37     27 ΓΚΟΡΜΑΣΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ο.Α.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΚΟΡΜΑΣΙΔΗ     41 40    
38     38 ΛΥΡΗ ΜΑΡΙΑ Ο.Α.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ a w/o B ΣΙΔΕΡΗ      
39       BYE         ΣΙΔΕΡΗ   40 40    
40     44 ΣΙΔΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο.Α.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ B Umpire A ΧΡΙΣΤΟΦΗ    
41     26 ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΔΑΦΝΗ Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΜΕΝΕΓΑ     41 53    
42       BYE       A a ΔΕΜΕΝΕΓΑ        
43     41 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ο.Α.ΓΟΥΔΙ     w/o        
44     33 ΑΜΑΠΑΡΙΩΤΗ ΦΟΙΒΗ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ   w/o Umpire A ΔΕΜΕΝΕΓΑ      
45       BYE         ΜΟΡΙΣΣΟΝ     54(2) 40    
46     35 ΜΟΡΙΣΣΟΝ ΜΑΡΚΙΣ Α.Ο.Α.ΠΑΠΑΓΟΥ B A ΜΟΡΙΣΣΟΝ      
47       BYE         ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΟΥ 53 40    
48     7 ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ Α.Ο.ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ B Finalist 2: ΚΑΡΚΑΝΗ    
49     17 ΑΥΓΕΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΥΓΕΡΗ   Umpire b 40 40    
50       BYE       A b ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ      
51     29 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ Ο.Α.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ   42 40      
52     43 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ Ο.Α.ΑΘΗΝΩΝ b 40 40 Umpire B ΚΑΡΚΑΝΗ      
53     2 ΚΑΡΚΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Ο.Α.ΙΦΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΚΑΝΗ     40 40       
54       BYE       A A ΚΑΡΚΑΝΗ        
55       BYE         ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ w/o      
56     13 ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Ε.Σ.Ο.Π.ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ B Umpire A ΚΑΡΚΑΝΗ    
57     19 ΔΗΜΟΛΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜΟΛΙΑΤΗ     42 41  
58       BYE       A B ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ    
59     32 ΤΣΙΚΝΙΑ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ 40 40      
60     4 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ Σ.Α.ΡΑΦΗΝΑΣ B w/o Umpire A ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ  
61     25 ΚΩΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ  ΕΜΙΛΥ Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ     40 40  
62     16 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο.Α.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ b 40 41 A ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ    
63       BYE         ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 24 54(3) 41  
64     37 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ο.Α.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ B  
                 
Acc. Ranking # Seeded players # Seeded players # Lucky Losers   Replacing   Draw date/time:    
Rkg Date   1   9     1   Last Accepted player  
Last DA   2   10     2          
      3   11     3   Player representatives  
      4   12     4    
      5   13     5          
      6   14     6   Referee's signature  
      7   15     7    
      8   16     8