ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Η' ΕΝΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΟ 2007


Ύστερα από επεξεργασία των Τελικών Αποτελεσμάτων από την Εφορεία Αγωνιστικού της Ένωσης και σε συνδιασμό με τον Αγωνιστικό Σχεδιασμό της ΕΦΟΑ, οι αθλητές-τριες   που θα βραβευτούν είναι οι :
( τρεις πρώτοι αθλητές-τριες της Ενωσιακής Βαθμολογίας μετά και το Μαστερ Πρωτάθλημα και οι τρεις πρώτοι αθλητές-τριες του Μaster Πρωταθλήματος
)

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ Η' ΕΝΩΣΗΣ
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ MASTER
ΑΓΟΡΙΑ 12
1ος ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ ΠΕΥΚΗΣ Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ 1ος ΣΤΑΜΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Α. ΡΑΦΗΝΑΣ
2ος ΚΑΠΤΕΚΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2ος ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
3ος ΣΤΑΜΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Α. ΡΑΦΗΝΑΣ 3ος ΚΑΠΤΕΚΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.Α ΦΙΛΟΘΕΗΣ
       
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
1η ΜΑΥΡΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ 1η ΜΑΥΡΗ ΜΑΡΑ Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
2η ΜΑΥΡΗ ΗΡΩ Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ 2η ΜΑΥΡΗ ΗΡΩ Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
3η ΜΠΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ 3η ΜΠΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
       
ΑΓΟΡΙΑ 14
1ος ΨΑΡΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ ΠΕΥΚΗΣ Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ 1ος ΨΑΡΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ. ΠΕΥΚΗΣ ΄΄Γ. ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ΄΄
2ος ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ 2ος ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
3ος ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3ος ΝΙΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α. ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ
       
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14
1η ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ 1η ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο.Α. ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
2η ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 2η ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
3η ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ    
       
ΑΓΟΡΙΑ 16
1ος ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1ος ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α.Ο.Α.ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2ος ΤΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο.ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 2ος ΤΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Ο. ΒΑΡΗΣ ΄΄ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ΄΄
3ος ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ    
       
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16
1η ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ 1η ΣΧΙΝΑ ΔΑΦΝΗ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2η ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2η ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
3η ΖΕΡΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 3η ΖΕΡΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Α.Ε. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
 
ΑΓΟΡΙΑ 18
1ος ΓΛΕΖΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
2ος ΑΝΓΚΕΛΟΒ ΝΤΙΜΙΤΕΡ Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
3ος ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
   
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18
1η ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2η ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΘΗ Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
3η ΠΟΣΝΑΚΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Α.Ο.Α. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

Παρακαλούμε να ενημερώσετε τους αθλητές –τριες σας να παραστούν στην εκδήλωση της Ένωσής μας , που θα γίνει το Σάββατο 2/2/2008 και ώρα 19:30 στον Α.Ο.Α ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 





    
 
Aπο την Η ΕΝΩΣΗ (2007), Όλα τα δικαιώματα έχουν κατοχυρωθεί.
Σχεδιασμός γραφικών από Free Web Templates