ΕΝΩΣΙΑΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2008 ΜΕΤΑ ΤΟ MASTER
            ΕΝΩΣΙΑΚΗ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΝΩΣΙΑΚΗ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    
  ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ   ΣΥΝΟΛΟ  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ (Πριν το Master (Μετά το ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
  Master) Χ 2 Master)      
Α/Α ΑΓΟΡΙΑ  12 Α/Α ΑΓΟΡΙΑ  12
 
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ 50 6 56 1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 77 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 37 40 77 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ 56 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 37 6 43 3 ΚΟΡΔΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 49 Ο.Α.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ
4 ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 32 2 34 4 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 43 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
5 ΣΧΙΝΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 30 2 32 5 ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 34 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27 2 29 6 ΣΧΙΝΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ 32 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
7 ΚΟΡΔΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 25 24 49 7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
8-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΟΙ 8-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΟΙ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ  12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ  12
1 ΣΙΔΕΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 60 40 100 1 ΣΙΔΕΡΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 100 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
2 ΛΕΒΕΝΤΟΥ  ΑΝΝΑ  * 40 0 40 2 ΜΠΟΤΣΑ  ΜΑΡΙΑ 59 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
3 ΜΠΟΤΣΑ  ΜΑΡΙΑ 35 24 59 3 ΛΕΒΕΝΤΟΥ  ΑΝΝΑ  * 40 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
4 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 29 6 35 4 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 35 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
5 ΒΑΣΙΛΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 27 2 29 5 ΥΦΑΝΤΗ  ΣΕΒΑΣΤΗ 33 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
5 ΥΦΑΝΤΗ  ΣΕΒΑΣΤΗ 27 6 33 6 ΒΑΣΙΛΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 29 Ο.Α. ΦΙΛΑΘΛΟΣ
7 ΚΑΪΡΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ   * 26 0 26 7 ΑΝΔΡΩΝΗ  ΑΘΗΝΑ 26 Α.Ο. ΒΑΡΗΣ
8 ΑΝΔΡΩΝΗ  ΑΘΗΝΑ 24 2 26 7 ΚΑΪΡΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ   * 26 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
* Οι παραπάνω αθλήτριες δεν συμμετείχαν στο Master * Οι παραπάνω αθλήτριες δεν συμμετείχαν στο Master
9-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΕΣ 9-Τέλος Από ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
 ΜΙΑ (1) ΘΕΣΗ ΕΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΗΣ 8ης ΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΤΕΥΘΕΝ
         
            ΕΝΩΣΙΑΚΗ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΝΩΣΙΑΚΗ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ    
  ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ   ΣΥΝΟΛΟ  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ (Πριν το Master (Μετά το ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΒΑΘΜΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
  Master) Χ 2 Master)      
Α/Α ΑΓΟΡΙΑ  14 Α/Α ΑΓΟΡΙΑ  14
1 ΨΑΡΡΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ * 60 0 60 1 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΙΩΡ 64 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
2 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  * 50 0 50 2 ΨΑΡΡΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ * 60 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
3 ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ 30 6 36 3 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  * 50 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
4 ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ  * 29 0 29 4 ΣΑΜΑΡΑΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 49 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
5 ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  * 27 0 27 5 ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ 36 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
6 ΣΑΜΑΡΑΣ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25 24 49 6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ 29 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
7 ΦΛΩΡΕΣΚΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  * 24 0 24 6 ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ  * 29 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
7 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΙΩΡ 24 40 64 7 ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  * 27 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ 23 6 29 8 ΦΛΩΡΕΣΚΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  * 24 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
* Οι παραπάνω αθλητές δεν συμμετείχαν στο Master * Οι παραπάνω αθλητές δεν συμμετείχαν στο Master
10-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΟΙ 10-Τέλος Από ΚΟΥΡΑΣΗ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
 ΜΙΑ (1) ΘΕΣΗ ΕΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΗΣ 9ης ΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΤΕΥΘΕΝ
Α/Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ  14 Α/Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ  14
1 ΚΟΚΚΟΤΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ * 47 0 47 1 ΜΠΑΚΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 80 Α.Ο.Α ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
2 ΜΠΟΥΡΛΑΚΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ * 42 0 42 2 ΜΑΥΡΗ  ΗΡΩ-ΟΥΡΑΝΙΑ 48 Α.Ο.Α ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
3 ΜΠΑΚΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 40 40 80 3 ΚΟΚΚΟΤΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ * 47 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
3 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  * 40 0 40 4 ΜΠΟΥΡΛΑΚΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ * 42 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
5 ΒΟΓΑΣΑΡΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  * 31 0 31 5 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  * 40 Α.Κ.Α. ΜΑΡΑΘΩΝΑ
6 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ  * 30 0 30 6 ΒΟΓΑΣΑΡΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  * 31 Ο.Α. ΦΙΛΑΘΛΟΣ
7 ΜΑΥΡΗ  ΗΡΩ-ΟΥΡΑΝΙΑ 24 24 48 7 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ  * 30 Ο.Α. ΦΙΛΑΘΛΟΣ
8 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ 19 6 25 8 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ 25 Ο.Α.ΑΝΑΦΛΥΣΤΟΣ
8 ΜΑΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ 19 6 25 8 ΜΑΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ 25 Α.Ο.Α.ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΣ
* Οι παραπάνω αθλήτριες δεν συμμετείχαν στο Master * Οι παραπάνω αθλήτριες δεν συμμετείχαν στο Master
10-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΕΣ 10-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΕΣ
Α/Α ΑΓΟΡΙΑ  16 Α/Α ΑΓΟΡΙΑ  16
1 ΜΕΓΡΕΜΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ   * 37 0 37 1 ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 75 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
2 ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 35 40 75 2 ΜΕΓΡΕΜΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ   * 37 Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ
3 ΒΑΡΦΗΣ  ΙΑΣΩΝ  * 30 0 30 3 ΒΑΡΦΗΣ  ΙΑΣΩΝ  * 31 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
4 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ * 31 0 31 4 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ * 30 Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ
5 ΜΠΑΡΔΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  * 21 0 21 5 ΜΠΑΡΔΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  * 21 Ο.Α. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
6 ΨΑΡΡΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ * 19 0 19 6 ΨΑΡΡΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ * 19 Ο.Α. ΑΘΗΝΩΝ
7 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ  ΔΗΜΗΤΡ.-ΠΑΥ  * 17 0 17 7 ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑΣ  ΔΗΜΗΤΡ.-ΠΑΥ  * 17 Α.Κ.Α.ΜΑΡΑΘΩΝΑ
8 ΦΛΩΡΕΣΚΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  * 15 0 15 8 ΦΛΩΡΕΣΚΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  * 15 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ  * 15 0 15 8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ  * 15 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
8 ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ  * 15 0 15 8 ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ  ΜΑΡΚΟΣ  * 15 ΠΕΥΚΗ -Γ.ΚΑΛΟΒΕΛΩΝΗΣ
* Οι παραπάνω αθλητές δεν συμμετείχαν στο Master * Οι παραπάνω αθλητές δεν συμμετείχαν στο Master
11-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΟΙ 11-Τέλος             ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΜΕΤΑΒΛΗΤΟΙ